Шановні громадяни! З’явилась можливість завантажити додаток Medics у Ваш телефон. В додатку Ви зможете записатись на прийом до лікаря, отримати результати своїх обстежень та переглянути свої електронні направлення.

Шановні громадяни !  В інформаційно-аналітичній газеті “Проскурів” вийшла стаття з директором нашого Центру Валенитиною Гесаль тема якої “У підступних обіймах коронавірусу”

Детальніше ознайомитись зі змістом статті можна за посиланням:https://proskuriv.khm.gov.ua/2021/04/08/

 

Шановні клієти нашого Центру,  на виконання обласної програми централізованого забеспечення медичних закладів медичним обладнанням на 2021-2023 р., 27.05.2021 р., ми отримали 14 кисневих концентраторів, а 28.05.2021 р. ще 50 кисневих концентраторів KSOC-5 ( 10 L, Dual) . Якщо Ви за станом здоров’я потребуєте кисневої підтримки, звертайтеся до своїх сімейних лікарів. Даний концентратор можуть використовувати одночасно 2 людини.

 

Шановні громадяни, до Вашої уваги посилання на відео по темі : “Кисневі концентратори для лікування вдома”

https://www.youtube.com/watch?v=slfWVVHP8AI

Сьогодні в ТРК “Місто” у передачі “Будьмо здорові” знову мова йшла про вакцинацію від COVID 19, зокрема про Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та, куди за ним звертатися. А звертатися потрібно до сімейних лікарів, незалежно від того хто і де вас вакцинував. Детальніше за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=8fTY9P74Hf4